PI.JEZ.PI

ÚvodPI.JEZ.PI
 
 

Kontakt

otevírací doba

Americká 38 po 11:00 - 24:00
Plzeň út 11:00 - 24:00
  st 11:00 - 24:00

Klára Vlastníková

Kateřina Štěpánová

čt 11:00 - 24:00
tel: 377 331 308 11:00 - 01:00
GSM: 608 182 478 so 11:00 - 01:00
email: pijezpi@janakbros.cz ne 11:00 - 24:00

  

 

Nejnovější gastronomický koncept společnosti Janák bros. na Americké 38 v Plzni je stylová restaurace, kde si užijete poctivou kuchyni a příjemný design!

PI.JEZ.PI hospa & bar má pořádný tah na branku, důkazem je titul Západočeská restaurace roku 2012, který získala v rámci Apetit festivalu 2012. V letošním roce se pokusíme tento titul obhájit a věříme, že i letos Vás výběrem a přípravou soutěžního menu nezklameme.

V čem spočívá kouzlo a síla PI.JEZ.PI? Je to zejména její design: kvalitní materiály, hra se světlem, velkoformátové fotografie a hravé detaily vytvářejí neobvykle příjemnou kombinaci pro dokonalé pohodlí. V letních měsících zaplujete do stínu slunečníků na zahrádce, v zimě oceníte možnost pozorovat ruch velkoměsta za velkými výlohami. Pokrmy, které jsou v PI.JEZ.PI servírovány, jsou autentické. Veškeré suroviny, ze kterých jsou jídla zhotovena, si zanechávají díky šetrnému zpracování svou chuť i vůni. Všechny pokrmy jsou maximálně kvalitní, řemeslně odvedené a čerstvé. V PI.JEZ.PI milují steaky, a proto vám je rádi připraví dle světoznámých a zaručených receptur. A když si náhodou nebudete výběrem toho pravého masa jistí, pomůže malý návod nebo profesionální obsluha. Jídelní lístek PI.JEZ.PI se dále prolíná českými specialitami, vynikajícími domácími těstovinami i dalšími barovými jídly, mezi kterými nechybí ani oblíbený hamburger čtvrtlibrák z hovězího masa. Nápojový lístek lze považovat za klasický, mezi ním však září originální, pšeničné, svrchně kvašené pivo PI.JEZ.PI, které vážně stojí za to vyzkoušet!

 

Apetit Festival již tento víkend 18.-19.5.2013

Apetit Festival je opět plný chutí a originálních show. Dvojitá kuchařská show Zdeňka Pohlreicha, „Kluk v akci“ v podání Ondřeje Slaniny, Peklo na talíři Romana Vaňka nebo menu připravené držitelem michelinské hvězdy Oldřichem Sahajdákem. To je jen malá ochutnávka toho, co návštěvníkům třetího ročníku Apetit Festivalu nabídne hlavní pódium za OC Plzeň Plaza. Festival se uskuteční ve dnech 18. a 19. května a opět bude co ochutnávat i popíjet. Své umění předvede 15 TOP restaurací, v nabídce 20 pivovarů bude přes 100 druhů piv a pivních speciálu. Připraven je také nabitý zábavní program.

V loňském roce získala restaurace PI.JEZ.PI titul Západočeská restaurace roku. Letos nás čeká nelehký úkol tento titul obhájit. Přijďte nás podpořit a ochutnat naše soutěžní menu.

Kompletní informace naleznete na https://www.facebook.com/ApetitFestivalPlzen